Dlaczego Włochy?

Marka Silveno została stworzona ze wszystkich wspomnień, uczuć i pragnień związanych z włoskim stylem. Mało kto wie, że Włochy to kolebka koloru. Z włoskiego pochodzą nazwy kolorów: bianco, bordo, porpora, beige. Serdecznie zapraszamy do podróży po kolorach Silveno we włoskim stylu.

Znamy klientów i wiemy, że od lat najbardziej cenioną wartością farb Silveno jest bogactwo oryginalnych kolorów. W najwyższym stopniu szanujemy prawo ludzi do szerokiego wyboru kolorów. Nasze farby tworzą niezapomniany klimat pomieszczenia. Doznania estetyczne będą odzwierciedlały wszystko, co dla Was ważne.

Wartości bliskie marce Silveno:

  • jakość ponad wszystko - oferujemy farby I klasy pod względem parametrów fizykochemicznych (ścieralność, paroprzepuszczalność, poziom krycia, odporność na starzenie). Wszystkie są wytwarzane w oparciu o nowoczesne technologie, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość;
  • ludzie, zdrowie i ekologia - bez kompromisów – musimy mieć gwarancję bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów. Farbami Silveno malujemy nasze domy, a w nich mieszkają najbliżsi. Dla nas zawsze najważniejsi będą ludzie;
  • włoski styl i nieograniczona paleta kolorystyczna - wiemy, że rodowód design’u, trendów i kolorystycznej inspiracji to właśnie Włochy. Nieprzerwalnie analizujemy rynek i oferujemy Wam to co modne i na czasie. Proponowane przez nas zestawienia kolorystyczne od zawsze inspirowały naszych klientów. Pozwalają osiągnąć zamierzone efekty wizualne wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Gwarantujemy fascynujące wrażenia estetyczne naszych farb do elewacji;
  • atrakcyjne ceny - wiemy, że za wysoką jakością farby musi iść adekwatna cena. Dbamy o to, żeby za każdym razem produkt spełniał Wasze oczekiwania. Pozwalamy cieszyć się Wam włoskim stylem w przystępnej cenie.

Spełniamy wszystkie kolorystyczne wymagania naszych klientów. Nie boimy się wyzwań stawianych przez naszych klientów – my je po prostu realizujemy. Farby Silveno dają nieograniczoną możliwość tworzenia kolorów w oparciu o w pełni skomputeryzowany system barwienia pigmentami. Proponujemy Wam 1950 kolorów. System barwienia, jak i swoboda w doborze pigmentów, daje Wam pełen wachlarz barw do tworzenia własnych, niepowtarzalnych przestrzeni.

W naszych studiach Silveno możemy zaproponować kolekcję 132 TOP kolorów opracowane przez śledzących modowe trendy architektów aranżacji wnętrz. Zapraszamy do naszych salonów!

 

SILVENO – uwodzi kolorem